Veštenie‚Horoskop‚Mágia‚Odrábanie‚Liečenie

Velký horoskop 2015

                                          PODROBNY HOROSKOP NA ROK 2015

Baran

To, že rok 2015 bude rokom plným zmien, sme vám už prezradili a týkať sa to bude aj ohnivého Barana. Toto znamenie síce máva celkovo život plný búrlivých zmien, rok 2015 bude v tomto smere o čosi pozitívnejší. Aj zlé Baranove vlastnosti sa totiž už začiatkom roka premenia na vlastnosti dobré a týchto tvrdohlavých ľudí poženú tým správnym smerom

Už hneď v prvý deň nového roka pocíti Baran obrovskú dávku pozitívnej energie. Obvykle netrpezlivé znamenie bude mať v roku 2015 podivuhodnú dávku pokoja. Rok 2014 im totiž dokázal, že na dobré sa oplatí počkať. Ak ste si v tomto roku stanovili ciele a ešte ich nedosiahli, v roku 2015 ich budete mať na dosah ruky. Nedajte sa však opiť úspechom, nepodľahnite namyslenosti, ani panovačnej nálade. Zvádzať vás k tomu bude spoločenský, aj kariérny úspech. Ak sa pýtate, ktorá polovica roka bude tá šťastnejšia, tak pravdepodobne tá prvá.


Aj keď neznamená to, že v druhej polovici vás čakajú negatívne veci. To skôr situácie zo začiatku roka budú smerovať k tomu, že nadobudnete pocit, že ste dieťaťom Šťasteny. V tej druhej už bude realita bežnejšia a budete si sem tam musieť opäť privyknúť aj na prekážky.Vďaka svojej prirodzenej bojovnosti ich však poľahky zvládnete a o takomto čase presne o rok budete pevne veríme bilancovať rok 2015 s úsmevom na tvári.

Láska: Aj pre vaše znamenie bude v tomto roku platiť, že nedoriešené veci z minulého roka vás chtiac nechtiac doženú. A to platí tak pre čerstvo zamilované, ako aj pre tie z vás, ktoré sú už v dlhodobom vzťahu. Pokiaľ je ten váš vzťah vcelku komplikovaný (či už kvôli diaľke, alebo nejakým nedorozumeniam), do mája sa pravdepodobne veci vyriešia. Bude to ale chcieť poriadnu dávku úprimnosti. Slobodné dámy by si mali počkať na začiatok leta. Práve vtedy im do života môže vkročiť niekto, kto im svet doslova obráti naruby. Ak plánujete svadbu ideálnym časom je jeseň, kedy už bude situácia okolo vás dostatočne ujasnená.

Zdravie: Január, február aj marec 2015 vám vašu energiu môžu všetky ostatné znamenia len ticho závidieť.Paradoxne však na vás príchodom jari príde akési lenivé obdobie. Možno pôjde o jarnú únavu, možno len o pochmúrne myšlienky súvisiace s medziľudskými vzťahmi. Veľa športujte, nič tým nepokazíte, práve naopak. Vďaka pravidelnému pohybu jednoduchšie porazíte smútok, aj náznaky depresie. V lete si namiesto mora doprajte oddych v horách. Obzvlášť ak vás poslednú dobu trápili problémy s prieduškami, lebo pľúcami.

Peniaze: Najmä v úvode roka sa vám budú úspechy v práci len tak sypať. S tým samozrejme bude súvisieť aj zlepšenie vaše finančnej situácie. Zarobené peniaze ale nemíňajte n všetko možné, čo vám napadne Snažte sa väčšiu časť peňazí odkladať, záver roka totiž k vám nemusí už byť taký štedrý. Ak si prácu len hľadáte, už vo februári sa môžete tešiť na zaujímavé pracovné ponuky. Počúvnite svoju intuíciu a dajte na jej rady. Na pracovný úspechy bude mimoriadne bohatý tiež august, počas jesene sa možno budete cítiť trochu vyčerpané. Chce to rozhodne dovolenku. Pokiaľ ste mali problém na pracovisku týkajúci sa vzťahov, v zimnom období pocítite zmeny k lepšiemu.


 
 
Býk   
Je jedno aký rok sa píše, vaše znamenie si za každých okolností ide tvrdohlavo za svojím snom. Ak sa nedarí vie byť Býk poriadne frustrovaný. To vám ale našťastie v budúcom roku nehrozí. Kalendár s číslom 2015 prinesie vysnené možnosti a obrovské šance. Pokiaľ bude Býk v strehu, dokáže v tomto roku dosiahnuť to, čo sa mu nepodarilo v tých minulých

Nie sú to len prázdne reči, môžete sa naozaj tešiť. Postavenie planét v roku 2015 je pre vaše znamenie obzvlášť pozitívne. Pokojne si tak môžete povedať, že v blížiacom sa novom roku dosiahnete čokoľvek čo si naplánujte, číslo 2015 vám totiž bude priať. Nezľavte preto zo svojich nárokov, buďte naďalej cieľavedomé a ctižiadostivé, dôverujte svojej intuícii a posnažte sa poučiť z akejkoľvek situácie, ktorú vám rok 2015 prichystá.

Pozornosť by ste mali sústrediť na dve hlavné oblasti a to na lásku a prácu. Neznamená to, že ostatné by ste mali zanedbávať, avšak práve v oblasti vzťahov a kariéry môžete v roku 2015 dosiahnuť výrazne pozitívne zmeny, po ktorých ste tajne už dávno v hĺbke duše snili.

Láska: Všetky nejasnosti, ale tiež pochybnosti, ktoré vás donedávna trápili, sa s príchodom nového roka vytratia sťaby mávnutím čarovného prútika. Venuša, ktorá je ochrannou planétou vášho znamenia sa ustáli a vy pocítite nielen vo svojom srdci vytúžený pokoj a harmóniu. Najmä začiatkom roka si budete so svojou polovičkou rozumieť tak ako ešte nikdy.


Túto spriaznenosť sa možno dlhodobejšie páry rozhodnú spečatiť sobášom, alebo bábätkom, či konečne spoločným bývaním. Ak ste boli doteraz sama, možno už práve silvestrovská párty vám do života priláka niekoho, komu sa oplatí opätovať náklonnosť. Druhá polovica roku bude plná vášne, horúcich vzplanutí, ale tiež nežnej a romantickej lásky. Rok 2015 vám jednoducho čo sa lásky týka nedá vydýchnuť.

Zdravie: Už tradične aj do tohto roku vstúpite s istými predsavzatiami a prvých pár mesiacov vás to bude aj držať. Ak chcete skoncovať s nejakými neresťami, prvá polovica roka je na to naozaj tá najlepšia. Podobne je to aj s chudnutím, športovaním a celkom so zdravým životným štýlom. Začnite ale naozaj od prvého januárového dňa.


Vylúčte zo svojho života všetko, o čom viete, ž vám škodí. Našepkáme vám, že rozhodne tam patria sladkosti, ťažké a vyprážané jedlá, priveľa soli, ale tiež alkohol, údeniny, energetické drinky... No veď vy už istotne viete. Ak sa vám podarí upraviť svoj jedálniček, spozorujete to aj na zlepšení svojej pleti, nechtov, či vlasov. V roku 2015 sa vám podarí taktiež zbaviť niektorých zdravotných problémov, odhalíte napríklad alergiu, poradíte si s ekzémom, lupinami, akné

Peniaze: Nehanbite sa za svoju šikovnosť, kreativitu, ani pracovitosť. Možno budete mať na okamih pocit, že na pracovisku sa stávate v očiach svojich kolegov čiernou ovcou. Nebojte sa intríg a pokiaľ vás postretlo povýšenie, pokojne ukážte svoju autoritu. Aj keď na okamih pochybujete, v kolektíve ste obľúbené a ľudia voči vám prechovávajú aj rešpekt. Máj vám do života prinesie zopár zaujímavých ľudí, ktorí vám môžu pomôcť s kariérou. V lete si nenechajte ujsť príležitosť na zárobok. Pokiaľ plánujete väčšiu investíciu byt, alebo auto, počkajte s tým do jesene.

Blíženci     
Rok 2015 bude aj o nadväzovaní nových kontaktov, o získavaní nových priateľstiev, prehlbovaní lásky a množstve spoločenských udalostí. Na vzťahy celkovo má silný vplyv Merkúr, ktorý sa stará o vzdušné znamenie Blížencov. A v budúcom roku jeho vplyv naozaj pocítite. V niektorých oblastiach síce budete stagnovať, pohnete sa však presne v tých, kde je to naozaj potrebné. Nebuďte netrpezlivé a snažte sa poučiť z každej situácie, ktorú vám rok 2015 prinesie. 
 
Vaša intuícia bude v tomto roku ešte viac posilnená, nebojte sa ju počúvať. Sústrediť by ste sa mali aj na svoje sny. Najmä začiatkom roka vám môžu prezradiť viac, než by ste čakali. V rámci novoročných predsavzatí si začnite písať snový denník. Ľahšie tak pochopíte symboliku vlastného podvedomia. Pokiaľ vás trápia nejaké nevyjasnené konflikty, práve v snoch môžete nájsť odpovede. Trebárs aj na to, prečo v sebe nesiete toľký smútok, či hnev. V tomto roku sa naozaj oplatí spoznávať nielen druhých, ale aj samé seba. Začnite konečne meditovať, nájdete tak vytúžený pokoj. Do minulosti vás môže zaviesť aj regresná terapia, ale niektoré z overených meditačných techník. S príchodom jari sa vo vás prebudia všetky doteraz skryté vášne. Pozor, aby ste si impulzívnym správaním neurobili problémy v okolí.

Láska: V láske to budete mať v roku 2015 turbulentné. Už január prinesie isté komplikácie. Ak nechcete napätú situáciu, musíte začať komunikovať. Potrebný je ale racionálny rozhovor, žiaden zvýšený hlas, ani výčitky. Pokiaľ v sebe už dlhšiu dobu dusíte nejaké nevyriešené problémy, práve začiatkom roka vyplávajú na povrch. Snažte sa nájsť cestu kompromisov, ak sa vám to podarí už vo februári, alebo v marci váš vzťah môže nabrať úplne iný, lepší smer. Rozdúchate staré vášne, nanovo preskočí iskra a pokiaľ túžite po svadobných šatách, váš milovaný sa pravdepodobne vysloví kladne. Slobodné dámy budú mať až do júna čo robiť. Príležitosti na rande, aj flirt budete mať viac než dosť. Svoju budúcu polovičku spoznáte nečakane, v spoločnosti vašich priateľov, na dovolenke, prípadne na novom koníčku, ktorému v budúcom roku podľahnete.

Zdravie: Po fyzickej aj psychickej stránke sa budete mať veľmi dobre. Ste silné, vaša imunita je odolná a vaša nálada nezlomná. Ak si dáte v úvode roka pozor na konflikty v oblasti vzťahov, vyhnete sa menšiemu nervovému vypätiu. Ak mu predsa len podľahnete potrápiť vás môže problém so spánkom, ale tiež s trávením. Snažte sa upokojiť cvičením, ale tiež meditáciou a bylinkovými čajmi. Pri nespavosti pomôže levanduľa, a to tak v podobe aromatického oleja, ako aj relaxačného kúpeľa. Letné dobrodružstvá vás budú zvádzať aj do módnych uličiek, pozor na svoje peniaze, nech na značkové vychytávky neminiete viac než si môžete dovoliť. Jeseň bude vhodná na menšie skrášľujúce zákroky. Počas celého roka sa snažte pravidelne športovať

Peniaze: To, že patríte ku kreatívnym znameniam, je o vás všeobecne známe. Vaša fantázia bude v roku 2015 pracovať na plné obrátky, čo príde vhod najmä tým z vás, ktoré sa chcú osamostatniť a začať s podnikaním. Nezaspite na vavrínoch, ideálny čas na rozbehnutie vlastného biznisu bude už na jar. Na jeseň tak začnete pomaličky zisťovať, že vaše smelé plány sú reálne, vďaka drobným úspechom budete posmelené a rok 2015 tak môžete pokojne uzavrieť ako úspešné podnikateľky. Dariť sa bude aj tým, ktoré chcú zmeniť zamestnanie, niekedy v máji očakávajte veľmi zaujímavú ponuku. Po finančnej stránke by ste nemali riskovať. Neberte si na seba žiadne úvery a snažte sa investovať len toľko, čo ste si našetrili. Najviac peňazí k vám začne prúdiť v septembri a októbri. Ak už chcete veľa míňať tak míňajte na zdravé jedlo, čerstvé ovocie, zeleninu a bylinky. Čakajte odmeny, ale aj výhodné obchody. 

Rak    


Vhodná konštelácia planét zabezpečí aj vášmu znameniu rok plný zážitkov.V roku 2015 sa rozhodne Raci nudiť nebudú. Pripravte sa tak na pozitívne, ako aj na menej príjemné chvíle.

Dobrá nálada vás našťastie nebude opúšťať a vy už začiatkom roka zistíte, že s optimizmom toho vyriešite omnoho viac, ako s negatívnym postojom. Pozrite sa spolu s nami, čo vás hviezdy na budúci rok nadelili.

Ak by sme to chceli popísať dvoma slovami, stačilo by: plný príležitostí. Rakom sa v budúcom roku otvoria dvere na zmenu svojho života hneď vo viacerých smeroch. Vaša nespokojnosť sa začala výrazne prejavovať už s príchodom zimy. Niet preto divu, ak medzi vaše novoročné predsavzatia bude patriť aj to, ako sa niekam posunúť. 

Tie z vás, ktoré majú pocit, že pridlho stagnujú či už vo vzťahu, alebo v práci, môžu začať podnikať kroky. Prejaví sa u vás talent objavovať nové príležitosti. Spoznáte tiež množstvo zaujímavých ľudí, ktorí vám život obohatia o nové poznatky, hobby, nájdete pri nich možno aj nový životný štýl.


Láska: Pre slobodných Rakov bude rok 2015 šancou stretnúť svoju vysnenú polovičku. Tak ako to býva v romantických filmoch a knihách, zasiahne vás to ako blesk z jasného neba. Príležitosti na zoznámenie prinesie najmä leto, prvé záchvevy romantiky začnete pociťovať ale začiatkom jari. Ujasniť by ste si však mali to či hľadáte stabilný vzťah, alebo len zábavu. Buďte k ľuďom vôkol seba úprimní, inak sa vám môže stať, že budete v roku 2015 vychýrenou lámačkou sŕdc.


Aj zadané pocítia pozitívnu energiu roku 2015. Ak ste mali doteraz nejaké vzťahové problémy, postupne na nich s príchodom nového roka môžete začať pracovať. Pokúste sa rozdúchať nové vášne, snažte sa s partnerom riešiť problémy pokojne, ale tiež novými spoločnými zážitkami. Pod vplyvom toľkej lásky, nie je vylúčený ani nový prírastok do rodiny.

 

Zdravie: Patríte k tým znameniam, u ktorých sa akékoľvek problémy objavia v prvom rade na trávení. Pozor na vredy, aj iné žalúdočné problémy. Nepodceňujte preventívne prehliadky. Už začiatkom roka na vaše zdravie bude pozitívne vplývať Urán, dajte si v tom čase urobiť zákroky, ktoré ste doteraz odkladali. Studený január aj február vám trochu podlomia imunitu. Pred chrípkou a inými vírusovými ochoreniami sa chráňte zdravou stravou, cvičením, saunovaním a celkovo otužovaním.


Nezabúdajte na dostatočný prísun vitamínov, obzvlášť céčka a zinku. Počas leta sa snažte čo najviac oddychovať. Vyhrievajte sa na slniečku, ak vás trápia problémy s dýchaním zájdite do hôr, alebo k moru. Hlavne sa v lete nepreťažujte, radšej čerpajte energiu na zimu, zo všetkého, čo milujete.

Peniaze: Úvod roka bude priať peniazom. Až do apríla máte možnosť dobre si privyrobiť, vylúčené nie sú ani menšie, či väčšie výhry. Ak už dlhšiu dobu zvažujete zvýšenie platu, teraz je ten správny čas. Vaše snahy budú ocenené. Ďalšie mesiace už nebudú tak prajné, preto sa snažte urobiť si na druhú polovicu roka dostatočné rezervy. 


Šťastena sa k vám zase nakloní v decembri. Pokojne si môžete skúsiť zasúťažiť, alebo podať svoje šťastné čísla. Pokiaľ si hľadáte novú prácu, na zmenu zamestnania je najvhodnejší máj. Podnikatelia sa v tomto období nemusia obávať vstupovať do zaujímavých spoluprác. Koncom roka sa črtá zahraničná cesta, na ktorej sa vaša kariéra úspešne rozbehne
Lev    

Rok 2015 bude pre Levov pomerne turbulentný. Na vine bude aj vaša panovačnosť, ku ktorej máte sklony veľmi ľahko skĺznuť. Pokiaľ sa nedáte na cestu pokory, mnohé situácie sa vám vypomstia. Nemusíte sa však báť.Budúci rok zažijete aj príjemné udalosti. Snažte sa poučiť aj z tých dobrých aj z tých zlých. A to tak v láske, ako aj priateľských, či pracovných vzťahov, aj v pracovnej oblasti. 2015 sa ponesie jednoducho v duchu zmien.

Január začnete pomerne pokojne, avšak takýto mier potrvá len do jeho polovice. Čím bližšie budú dni k februáru, tým akčnejšie obdobie začnete mať. Životné zmeny, ktoré mnohé z vás v roku 2015 neminú, sa začnú črtať už čoskoro. Niektoré z vás čaká zahraničná cesta, iné sa nečakane rozhodnú pre zmenu bývania, práce, alebo aj partnera. Do jari sa vám však tieto zmeny veľmi nevyplatia. Myslenie máte teraz trochu spomalené, sťaby ste boli ešte v zimnom spánku. 

Prebúdzať sa začnete na jar, vtedy sa vám začne viac dariť aj po pracovnej stránke. Najlepšie obdobie vás ale čaká v lete 2015, kedy vám bude pomáhať vaša planéta Slnko. Akékoľvek smelé plány si preto odložte radšej na letné obdobie. Vaša energia, ale tiež iskra budú neprehliadnuteľné. Pozitívny vplyv planét začne slabnúť opäť s príchodom jesene. Pozor na podvodníkov, ale tiež intrigy a klebety. Zimu si už budete môcť užiť v kruhu najbližších a s rokom 2015 sa rozlúčite len v tom najlepšom.

Láska: Najmä začiatok roka bude pre vás v oblasti lásky komplikovaný. Na slobodné príde možno smútok a sentimentalita. Pod ich vplyvom si dávajte pozor na to, aby ste sa nevrhli do náručia prvého, ktorý prejde okolo. Na druhej strane by ste nemali na lásku zatrpknúť. Berte jednoducho situáciu tak ako je, pracujte na sebe a nepripúšťajte k sebe negatívne myšlienky. 


Zadané by mali byť opatrné pri tom, ako so svojím vzťahom nakladajú. Problémy riešte s rozvahou a vyhýbajte sa impulzívnemu jednaniu. Rovnako pomstychtivosť by vás zaviedla do slepej uličky. Už od marca sa situácia začína vylepšovať a do vášho života aj vďaka Venuši opäť vstupuje harmónia. Ak ste svoju spriaznenú dušu už našli vážte si ju a neodožeňte od seba žiarlivým, či majetníckym správaním.

Zdravie: Úvod roka vám prinesie menšie zdravotné problémy. Pripravte sa na vyčerpanosť, nedostatok energie a akúsi zimnú únavu. Zabojujte proti tomu športom, zvýšeným prísunom vitamínov, zdravou životosprávou aj otužovaním sa. Stres vám môže prekvapiť aj v podobe vypadaných vlasov, či zhoršenou kvalitou pleti a nechtov. Telo aj myseľ si posilníte napríklad aj jogou. V lete si strážte svoju líniu, budete mať sklony k nadváhe. Pred zimou ešte absolvujte zopár wellness procedúr, ktorými sa nielen skrášlite ale si povzbudíte aj obranyschopnosť tela

PeniazeNajviac sa vám bude dariť počas jari a leta. V tomto období sa k vám dostanú aj nové pracovné príležitosti, ktorých môže byť hneď niekoľko. Úvod roka však v kariérnom rozbehu bude trochu spomalený a nepôjde podľa vašich predstáv. Pokúste sa toto obdobie venovať len rozširovaniu svojich poznatkov, prihláste sa na nejaký kurz, veľa čítajte a učte sa. 


Rok 2015 vám prinesie viaceré zahraničné cesty, na nich spoznáte mnohých zaujímavých ľudí, ktorí vám môžu dopomôcť dostať sa na miesta, o ktorých sa vám doteraz ani nesnívalo. Tak ako aj pre iné znamenia, aj pre to vaše platí, kroťte svoju ohnivosť, a načúvajte radšej intuícii. Pokiaľ podnikáte, výraznejšie sa vám zadarí v marci, v jesene bude váš biznis prechádzať menšou krízou. Budete musieť pracovať na viac ako 100% aby ste ju zvrátili, pri plnej sústredenosti, problémy zažehnáte a budete si môcť užívať pokojné sviatky. 
Panna   

Vaša planéta Merkúr vám v roku 2015 zvýrazní niektoré typické vlastnosti. Obzvlášť vaša kritická a praktická stránka vypláva ešte viac na povrch.V budúcom roku sa snažte opakovať si, že všetko zlé je na niečo dobré. Najmä druhá polovica roka bude pre vás komplikovanejšia z viacerých pohľadov. Prvých šesť mesiacov nového roka sa preto snažte využiť čo najlepšie ako budete vedieť. Nezaspite na vavrínoch, využite každú jednu príležitosť, ktorá sa vám naskytne, či už na privyrobenie si, alebo zoznámenie. Odkladajte si peniaze a snažte sa nemíňať.

Ak vám rok 2014 nepriniesol do života veľa šťastia, 2015-tka už bude o čosi príjemnejšia. Pokiaľ však máte stále nejaké nevyjasnené situácie, v budúcom roku sa im už nevyhnete.

Úvod roka začnete optimisticky. Konečne sa rozhodnete dať si do nového roka také predsavzatia, ktoré reálne aj dokážete naplniť. Prvé mesiace roku 2015 sa snažte využiť na zmenu svojho životného štýlu. Začnite zdravšie žiť, zmeňte svoj jedálniček, snažte sa vynechávať sladkosti, nezdravé cukry, používajte tiež menej tukov. Zbavte sa konečne cigariet a hýbte sa. 

Venujte sa tiež viac svojim blízkym. Ak ste niekoho v poslednej dobe zanedbávali, napravte to, obnovte prerušené kontakty. Rovnako v práci máte možnosť v prvých mesiacoch nového roka posilniť svoju pozíciu. Počas jari sa snažte nazbierať dostatok energie na zvyšné obdobie. V druhej polovici budú totiž mnohé z vás vystavované nečakaným situáciám. Zvládnete ich s rozvahou a pokojnou mysľou.

Láska: K problémom pristupujete realisticky, občas však nezaškodí pridať medzi ne aj nejaké tie vášne. Vaša polovička z vás môže mať pocit, že ste priveľmi chladné, snažte sa svoju lásku prejaviť aj činmi. V roku 2015 by ste mali byť viac tolerantné, s partnerom hľadajte kompromisy, pri závažných otázkach typu svadba / dieťa sa ale neponáhľajte. Všetko chce svoj čas a zbytočným nátlakom by ste svoju situáciu ešte viac skomplikovali. 


Vo februári by ste si mali s partnerom zájsť aspoň na spoločný predĺžený víkend. Nové zážitky vám prinesú do vzťahu vlnu harmónie. Slobodným dámam bude hľadanie nového vzťahu trvať dlhšie než by samé chceli. Na pocity zamilovanosti si budete musieť počkať až do augusta, potom to však bude rozhodne stáť za to.

Zdravie: Úvod roka by ste mali venovať preventívnym prehliadkam. Nepodceňujte ich význam. Aj keď sa možno cítite dobre, mali by ste po dlhšom čase opäť absolvovať všetky základné vyšetrenia. Len tak, pre váš lepší pocit. Niektoré z vás môže potrápiť trávenie, žalúdok, pankreas... Bude to chcieť zdravšie stravovanie. Nechajte si odborníkmi poradiť diéty šité na vašu mieru. 


Začnite sa tiež viac hýbať. Ak si nechcete platiť hodiny s osobným trénerom, lekcie tanca, či hodiny aerobiku využite všetky športové aktivity zdarma. Začnite behať, skáčte cez švihadlo, cvičte doma. Možností je neúrekom. Svoju líniu by ste si mali strážiť najmä s príchodom leta. Všetky zmrzliny a lahodné koktaily vám raz dva pridajú na váhe.

Peniaze: Prvých šesť mesiacov nového roka si užívajte avšak s mierou. Snažte sa odkladať si peniaze bokom a využívate tiež akékoľvek pracovné príležitosti. V druhej polovici roka sa totiž väčšine z vás môže skomplikovať situácia ohľadne kariéry, alebo samotných peniazov. Neberte si radšej na seba žiadne úvery, budete sa pravde podobne musieť uskromniť.


Neistota ohľadne zamestnania našťastie nebude trvať dlho a dokonca sa z nej aj môžete poučiť. Zistíte, že zmeny ktoré nastanú vám v konečnom dôsledku zmenia život k lepšiemu, aj keď sa vám to najprv takto javiť nebude. Ku koncu roka sa vám vaša spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci vyplatia - tešte sa na odmeny v podobe peňazí, ale tiež kariérneho postupu.
Váhy   

Ak ste rok 2014 strávili v pohodlnej póze, rok 2015 bude diametrálne odlišný. Napriek tomu, že ste si zvykli na svoje pokojné bytie, akčným zážitkom a situáciám sa nevyhnete. Už začiatkom roka sa vám nazbiera toľko povinností, že budete musieť radikálne zmeniť svoj time management. Rozvrhnite si jednotlivé úlohy podľa ich nutnosti, nanešťastie sa to nebude týkať len pracovných povinností. Do harmonogramu už budete musieť zahrnúť aj svojich blízkych, v prvej polovici roku 2015 totiž na nič nebudete mať čas.

Vaša tvorivosť aj intelekt v roku 2015 budú na výslní. Tešte sa na množstvo príležitostí, kde sa po týchto stránkach budete môcť predviesť. Musíte si dať ale pozor, aby ste kvôli práci nezanedbávali svoju rodinu. Niektorí jej členovia to môžu vnímať veľmi citlivo. V partnerskom vzťahu sa snažte rozprúdiť vášeň, zbierajte so svojou polovičkou nové zážitky, utužujte svoju lásku. Najlepšie obdobie v roku vás čaká na jar, vtedy Venuša, ktorá vládne okrem Býka, aj vášmu znameniu sa naplno prejaví. Všetko čo na jar zasejete v lete vyklíči a podľa toho, ako sa o to budete starať, prinesie aj plody. Závisí od toho aj to, ako sa budete mať počas zimy. Na jar na to určite

Láska: Vďaka niektorému zo svojich koníčkov na jar spoznáte osobu, ku ktorej vás to bude intenzívne priťahovať. Pod vplyvom Venuše budete zamilované ako snáď ešte nikdy. Takéto motýle v bruchu skomplikujú životom zadaným dámam, naopak slobodné konečne nájdu to, čo tak dlho hľadali. Do vašich srdcových záležitostí sa v roku 2015 primotajú ešte dve ďalšie planéty. Urán a Saturn vám v láske nič neodpustia. A tak už čoskoro vyplávajú na povrch prípadné klamstvá, či nevery. Bude zložité dať všetko do poriadku, prípadne začať odznova. V lete však nazbierate dostatok energie, utriedite si myšlienky a podniknete zmeny k lepšiemu. Niektoré z vás tak opustia staré vody a vrhnú sa do nového vzťahu. Iné ešte dajú šancu svoju doterajšiemu partnerovi a posunú vzťah na inú koľaj. 

Zdravie: Pokiaľ ste dlhšiu dobu zanedbávali svoj organizmus, už v úvode nového roka to začnete ľutovať. Problémy narobia najmä ochorenia chronického charakteru, môže ísť o zápaly močových ciest, ale tiež tráviace, či dýchacie ťažkosti. Nepodceňuje upozornenia svojej imunity a okamžite navštívte lekára. Rovnako stanovenú liečbu starostlivo dodržiavajte, svoju obranyschopnosť sa snažte posilniť aj zdravou stravou. V marci sa konečne rozhýbte a začnite športovať. Ak sa vám nechce chodiť do fitka, možno zistíte, že aj cvičenie doma vie byť zábavné. Pokiaľ sa k pohybu neviete donútiť samé, nahovorte kamarátku, alebo svojho partnera. Stačí nájsť jeden druh športu, ktorý vás oboch zaujme. 

Peniaze: Od januára sa snažte odkladať si peniaze na letnú dovolenku. V lete si budete potrebovať načerpať dostatok energie. Je úplne jedno, či vyrazíte na stanovačku, k moru, či do hôr. Relax sa vám po búrlivom prvom polroku rozhodne zíde. V práci buďte v strehu, najmä pred istou závistlivou kolegyňou, či kolegom. Do intríg na pracovisku sa nezapájajte. Snažte sa plniť si svoje povinnosti zodpovedne a nedajte svojim nadriadeným príležitosť, aby sa do vás obuli. V júni môžete očakávať zlepšenie finančnej situácie, podstatné ale bude, aby ste ostali nohami pevne na zemi. Neriskujte, ani si neberte nepotrebné úvery. Nemajte ani vysoké nároky. Radšej si hneď začiatkom roka ujasnite svoje ciele a pomaličky, ale odhodlane za nimi kráčajte.

Škorpión   

Rok 2015 vo vás prebudí všetku energiu, ktorá v roku minulom driemala. Mnohí vaši známi aj blízki vás miestami nebudú spoznávať. S rozvahou, trpezlivosťou, ale aj odvahou pristúpite k mnohým problémovým situáciám. Tento postoj sa vám vyplatí a vy sa tak môžete tešiť na sladké odmeny, tak v oblasti práce, ako aj medziľudských vzťahov. Rok 2015 bude pre vaše znamenie štedrý v mnohom, užite si ho!

Síce je vaše znamenie citlivejšie na Mesiac a strážnu ruku nad ním drží bojovný Mars, v roku 2015 vám najviac bude naklonená planéta Pluto. Pod jej vplyvom sa môžete tešiť na harmonické situácie, skvelé pracovné príležitosti, pocity zamilovanosti a jednoducho šťastné obdobie. Nový rok odštartujete už prvý deň úspešne. Mnohí z vás sa rozhodnú v tomto období skoncovať s niektorými zlozvykmi a tentokrát už úspešne a navždy. Vďaka novým známostiam získate tiež možnosť dobre si privyrobiť. Okolo jari sa k vám začnú hrnúť pracovné ponuky, veľké zmeny však nastanú s príchodom leta. Nebojte sa v tomto období urobiť závažné rozhodnutia, v láske, v práci, ani v životnom štýle.

 

Láska: Veľké zmeny môžete očakávať aj v oblasti lásky. Slobodné dámy by mali v roku 2015 dať viac než inokedy na svoju intuíciu. Svoju vysnenú polovičku nájdete na mieste, kde by ste to vôbec nečakali. Bude to vyzerať ako náhoda, ale vedzte, že ide o osud. Hviezdy ukazujú najmä na mesiac lásky - teda na máj. Tešte sa tiež na veľa komplimentov, flirtov, zvýšené sebavedomie aj motýle v bruchu. Bez ohľadu na vek, v roku 2015 sa naplno prejaví vaša ženská stránka a vy sa budete cítiť ako bohyne. Najväčší boom v láske zažijete v druhej polovici roka, kedy sa nebudete vedieť prestať usmievať. Zadaným sa bude dariť rovnako. Do vášho vzťahu vstúpi harmónia, so svojou polovičkou sa vám podarí obnoviť vášeň, nie sú vylúčené tiež veľké zmeny typu zásnuby, svadba, či dieťa. Najvýraznejší bude najmä koniec októbra, kedy sa vám môžu naplniť aj tajné túžby.

Zdravie: Prvé mesiace nového roka vás ešte trochu potrápi vaša imunita. Môžete mať problémy najmä s dýchacími cestami, slabší budete aj v boji proti vírusovým ochoreniam. Horúčka, kašeľ aj celková slabosť vás na druhej strane konečne donútia navštíviť lekára. Zimné obdobie a menej svetla vám môžu v prvej polovici roku 2015 miestami privolať bolesti hlavy aj pocity melanchólie - zapríčinené nedostatkom denného svetla.Aby ste týmto problémom predišli snažte sa veľa športovať, ak vám to financie dovolia zájdite trebárs na krátku dovolenku niekam k moru. V roku 2015 sa vám podarí zmeniť aj svoj doterajší zabehnutý životný štýl. Zbavíte sa sladkostí, ale tiež neduhov typu priveľa kávy, či cigariet. Už na jar tak budete môcť badať pozitívne účinky svojho nového štýlu. 

Peniaze: Svoj štandard v roku 2015 mnohé z vás zvýšia. Peniaze budete sťaby priťahovať. Dariť sa vám bude dokonca aj v menších výhrach. Šťastena bude pri vás stáť najmä vo februári a po vašom boku bude až do leta. Využite toto obdobie na zmenu práce (ak po nej túžite), požiadajte svojich nadriadených o zvýšenie platu, prijmite ponuku na privyrobenie si. Zaujímavá môže byť pre vás tiež zahraničná cesta, na ktorej sa mnohé naučíte. V lete si naopak na svoje peniaze dajte pozor. Hrozia menšie krádeže, ale tiež strata vecí, či ich zabudnutie pod vplyvom nepozornosti. Ak máte v pláne dlhodobé investície, Pluto ich odporúča odštartovať koncom roka 2015. S ich prípravou môžete pokojne začať už v septembri. Ste na dobrej ceste stať sa úspešným podnikateľom


 

 

 

Strelec   

Rok 2015 budete mať rozdelené na horšie a lepšie obdobie. Ak ste z tých, ktorí si radi vypočujú zlú správu pred dobrou, môžete sa tešiť. Ťažšie obdobie bude prvých pár mesiacov nového roka. S príchodom jari a leta sa však všetko začne zlepšovať, vyjasňovať, urovnávať.A zvyšok roku 2015 si vychutnáte už so všetkou radosťou a životným optimizmom. Hlavne sa v úvode roku 2015 neopúšťajte a nepodliehajte zlej nálade. Majte na pamäti, že všetko zlé je na niečo dobré.

Svoju schopnosť rýchlo sa rozhodovať v tomto roku využijete neraz. Ak dúfate v pokojný, až lenivý rok, musíme vás sklamať. Najmä prvé mesiace roku 2015 budú viac než akčné. Vo vašom ohnivom znamení sa tak prebudí zmysel pre dobrodružstvo a adrenalín.V práci sa miestami budete cítiť ako na bojisku. Za svoju pravdu budete musieť naozaj slovne bojovať. Niekto z vašich kolegov sa na vás totiž pokúsi hodiť svoje chyby. Pokiaľ podľahnete stresu, situáciu si len zhoršíte. Útočisko hľadajte doma medzi svojimi najbližšími. Ak sa potrebujete vyrozprávať, nehanbite sa požiadať o pomoc. To len vy si myslíte, že druhých vaše problémy nezaujímajú. Vo svojom okolí však máte zopár bytostí, ktorým na vašom šťastí naozaj nezištne záleží. 

Láska: Úvod roka bude pre mnohých z vás zložitý Máte priveľa starostí a pod ich vplyvom nedokážete racionálne uvažovať. Vinu sa snažíte zhodiť na všetkých okolo, najviac ale na svoju polovičku. Máte pocity krivdy, ublíženia... avšak žiadne riešenie situácie. Namiesto sťažovania si začnite konať. Sadnite si so svojím partnerom a veďte úprimný rozhovor. Za kritické slová sa neurážajte, skúste sa z nich naopak poučiť. Už na jar sa situácia zlepší, na utužovaní vzťahu však budete musieť popracovať aj vy. V lete si doprajte spoločnú dovolenku, na ktorej môžu najmä dlhoročné páry nájsť k sebe opäť cestu. Snažte sa o kompromisy a vyhýbajte sa pomstychtivému správaniu. Slobodné dámy by mali rok 2015 využiť na utriedenie svojich myšlienok, plánov a snov. Samé poriadne neviete čo od života chcete, kde sa vidíte o pár rokov. Možno vás sklamanie z minulosti brzdí v rozlete, odpustite, zabudnite a začnite znova veriť. 

Zdravie:Ak ste dlhodobo nespokojné so svojím vzhľadom, či zdravotným stavom je na čase pristúpiť k tomu radikálne. Dosť bolo odkladania vášho chudnutia, úpravy jedálneho lístka, či návštevy posilňovne. Začnite s tým okamžite, bez ďalších výhovoriek. Začiatkom roku máte pomerne málo energie, vyčerpáva vás zložitá situácia vo vašom vzťahu, alebo v práci. Snažte sa nepodľahnúť čiernym myšlienkam. Pomôcť vám môže aj pravidelné wellness, relaxačné kúpele, na iné myšlienky prídete na dovolenkE s najbližšími, ale tiež na nákupoch. Snažte sa dodávať svojmu telu dostatok vitamínov, začnite tými základnými ako vitamín C pre celkovú imunitu a zinok pre krásnu pleť aj vlasy. Pokiaľ chcete schudnúť nezabudnite sa hýbať a striktne obmedziť sladkosti.

Peniaze: Január bude najťažší, potom však už pôjde všetko k lepšiemu. Trápenie pocítite aj po finančnej stránke. Práve v úvode roka sa nahromadia nečakané výdavky. Zahoďte hrdosť a poproste svojich blízkych o pomoc. Už na jar sa vám situácia vylepší. Ak ste v práci nespokojné, majte oči otvorené, prichádzajú k vám nové zaujímavé ponuky. V máji si môžete dokonca nájsť svoju vysnenú prácu a zameniť tak nudu za niečo, k čomu vás to vždy ťahalo. Do augusta sa ale pripravte na pomerne silný nápor pracovných povinností. Pristúpte k nim zodpovedne a od jesene si potom užívajte plody vašej snahy. Peniaze si rozdeľte - väčšiu sumu odložte a z menšej si urobte radosť. Jeseň aj zimu už prežijete v pokojnom a sebavedomom duchu. 

Kozorožec   


Môžete sa tešiť na mimoriadne úspešný rok. Všetci cieľavedomí Kozorožci v roku 2015 dosiahnu to, o čo sa v roku 2014 tak veľmi usilovali. Úspech je na dosah, vy teraz len nesmiete poľaviť. Nevyhýbajte sa ľuďom, vďaka novým známostiam sa dostanete k cenným informáciám, ktoré váš úspech ešte urýchlia. Počas celého roka 2015 bude pri vás stáť tiež Šťastena, nepokúšajte ju však zbytočným riskantným správaním.

Planéta Saturn, ktorá sa o vás stará, bude na vás v tomto roku pôsobiť ešte intenzívnejšie. Jej vplyv pocítite už v úvode roka, január 2015 bude pre vás mimoriadne úspešný. Ak ste sa prihlásili do nejakej súťaže, tešte sa na cenu. Úspešne budete aj na pracovnom pohovore, vo výhľade je tiež finančná odmena. Saturn vás bude povzbudzovať počas celého roka. Pomáhať vám bude najmä v kariére, nezabudne ale ani na slobodných Kozorožcov, ktorí by sa už naozaj radi usadili. Najlepšie obdobie budete mať na jar 2015, kedy sa do vášho života dostane veľmi zaujímavá osoba. Dajte si ale pozor na to, aby vám život neprevrátila na ruby. S príchodom leta väčšinu z vás čakajú veľké zmeny. Paradoxne práve v tomto čase budete pociťovať vyčerpanosť a zaujmete skôr pasívny postoj. Jeseň bude opäť hlavne o práci, v zime si vďaka svojej šikovnosti budete môcť splniť svoje sny. 

Láska: Dlhodobá osamelosť vám v roku 2015 už naozaj prestane vyhovovať. Túžba usadiť sa, začne výrazne silnieť. Saturn, ktorý vám bude napomáhať hlavne v kariérnej oblasti, vám v spolupráci s Venušou privedie s príchodom jari do života osobu, ktorá vám nedá spávať. Miestami sa budete cítiť ako zamilované násť-ročné, nebojte sa urobiť prvý krok a vyznať sa zo svojich citov. Najlepšie obdobie v láske vás čaká v júni. Aj zadané môžu v tomto období napraviť svoj vzťah, problémy, ktoré sa kopili už nemôžete viac odkladať.Pozor na tretiu osobu vo vašom v živote, nevera sa rýchlo prevalí a narobí veľkú spúšť. Ak máte pocit, že váš vzťah stojí za záchranu urobte v roku 2015 pre to absolútne všetko, čo je vo vašich silách. Ak zo vzťahu naopak chcete uniknúť, urobte tak už začiatkom roka. Do jari si môžete srdce liečiť a v lete sa už pomaličky obzerať po novej spriaznenejšej polovičke. 

Zdravie: Celkovo sa môžete tešiť z pevného zdravia. Ani v roku 2015 vás nečakajú výraznejšie zdravotné problémy, obzvlášť ak ste v roku 2014 skoncovali s niektorými zlozvykmi. Mohli by ste ale zvýšiť prísun čerstvej zeleniny a ovocia. Zamerajte sa tiež na bylinkové čaje a pravidelne svoj organizmus detoxikujte. Veľa športujte, pohybujte sa hlavne po čerstvom vzduchu. Február a marec budú výraznejšie na vírusové ochorenia, obzvlášť v tomto období dbajte na prísun vitamínu C. V lete oddychujte a veľa relaxujte. Pozor na adrenalínovejšie športy, pri ktorých môže najmä v máji a júli hroziť riziko úrazov. Na jeseň si doprajte preventívne prehliadky. Ak chcete začať posilňovať, ideálna je druhá polovica roka. V zimnom období si zvýšte kondíciu, svoje telo začnite tiež otužovať

Peniaze: V týchto dvoch oblastiach sa vám bude mimoriadne dariť. Ako sme už v úvode naznačili, rok 2015 vám v kariérnej oblasti mimoriadne praje. Čakajte povýšenie, finančné odmeny, zvýšenie platu. Dariť sa vám bude aj na poli podnikania. Máte skvelé nápady a intuícia vás ťahá na tie správne miesta a k tým správnym ľuďom. Už v úvode roka spoznáte zopár nových ľudí, ktorí výrazne ovplyvnia váš biznis. Na vašu stranu sa postaví aj Urán, ktorý už v januári pomôže všetkým, ktorí hľadajú novú prácu. V lete trochu spomaľte a doprajte si odpočinok. Jeseň a zima budú opäť akčné, hviezdy vám dokonca doprajú nejednu výhru. Prípadné problémy s prácou prekonáte trpezlivosťou a racionálnym uvažovaním.

Vodnár   


Rok 2014 bol pre väčšinu z vás pokojný a harmonický. Možno ste sa až začali miestami nudiť. Rok 2015 bude ale úplne iný. Hviezdy si pre vaše znamenie pripravili množstvo zmien, zvratov aj nečakaných situácií, či pocitov. Priestor dostane aj vaša originalita, kreatívne myslenie a inovatívne nápady. Podstatné ale bude, aby ste ich dokázali aj uplatniť.

Rok 2015 bude pre vás sťaby jeden kolotoč. Akčne začnete už prvé januárové dni, pravdepodobne aj odhalením istých skutočností, s ktorými ste nerátali. Od toho ako sa k novo zistenej pravde postavíte, závisí aj to, akým smerom sa rok 2015 bude pre vás vyvíjať.

Láska: Problémové budú prvé dva až tri mesiace nového roka. Na povrch začnú vyplávať problémy, ktoré ste buď vidieť nechceli, alebo ste pred nimi naozaj zatvárali oči. Mnohé z vás zistia, že svoju polovičku si príliš idealizovali. Prelomové bude hlavne obdobie začiatkom leta. Vtedy budete musieť začať konečne konať a definitívne sa rozhodnúť. Nepatríte k nerozhodným znamenia, avšak teraz nebudete vedieť, čo robiť. V takom prípade sa skúste poradiť s niektorou zo svojich spriaznených duší. Zadaným praje v láske Venuša, ktorej vplyv zosilnie najmä v apríli. V tomto období sa snažte dať tiež do poriadku vaše rodinné vzťahy. V trvalých vzťahoch by ste počas leta potrebovali dovolenku, ktorá vás vytrhne z rutiny. Harmonické páry môžu začať uvažovať o svadbe v auguste, prípadne tiež počas zimy, kedy sa všetky situácie vôkol vás konečne začnú upokojovať. .

Zdravie: Stres zasiahne hlavne vašu pleť, vlasy, či nechty. Mali by ste si doplniť viac zinku, ale aj vitamínu C. Ak vidíte, že vaše vlasy strácajú lesk, začnite si robiť pravidelné masky. Podobne rozmaznávajte aj svoju pleť, stresu sa vyhnete relaxačným kúpeľom, zdravie si posilníte bylinkami, ale tiež športom. Pokiaľ na vás zasadne melanchólia, alebo sa cítite príliš osamelo, skúste pouvažovať nad domácim zvieratkom. Starostlivosť oň zmení váš život k lepšiemu. Letné obdobie vám bude priať už o čosi viac, obzvlášť ak si doprajete dovolenku. Počas júla a augusta sa snažte robiť všetko, čo milujete, nazbierate si tak dostatok energie, vitality, aj dobrej nálady, z ktorej budete môcť čerpať celú zimu

Peniaze: Milionáry z vás v tomto roku nebudú, celkovo budete mať v oblasti práce a peňazí kolísavý rok. Snažte sa neriskovať a v roku 2015 sa viac držať pri zemi. Našetrené peniaze nemíňajte, naopak odkladajte naďalej. Na jeseň vás môžu prekvapiť nečakané výdavky. Aby ste si nemuseli požičiavať radšej siahnite do svojich skrytých zásob. Pokiaľ ste mali doteraz nejaké nevyjasnené ťažkosti (exekúcie, dlhy...) v roku 2015 ich budete musieť chtiac nechtiac dať do poriadku. Peniaze k vám začnú konečne prúdiť okolo októbra, na zmenu práce, či rozbeh vlastného podniku je ideálna už jar. V apríli sa na vás s ponukou spolupráce môže obrátiť jedna osoba z vašej minulosti. Ak ste sa rozišli v dobrom, spoločne teraz dokážete vytvoriť naozaj úspešný biznis. Vaša tvorivosť a jej nápady sa zhodnú, navzájom sa podržíte v dobrých aj ťažších chvíľkach. Už zima vám prinesie prvé plody vašej práce.

Ryby   

Vo vašom prípade bude rok 2015 rozdelený na horšiu a potom tú lepšiu časť. Tá menej šťastnejšia vás čaká hneď začiatkom roka, od júna sa už ale bude všetko zlepšovať. Dôležité ale bude, aby ste si zložili ružové okuliare a začali konečne konať. Minulý rok ste mali na premýšľanie dostatok času, rok 2015 by aj vo vašom prípade mal byť najmä o činoch
 
 
Tešte sa na viacero zmien, ktoré zasiahnu váš doterajší život viac, než si myslíte. V konečnom dôsledku pôjde ale o zmeny pozitívne, aj keď miestami vám bude istý čas trvať, kým ich pravý zmysel a význam pochopíte.

Láska: S titulom nezadaná / nezadaný sa v roku 2015 budete môcť nadobro rozlúčiť. Najprv si však musíte dať do poriadku svoje emócie. Ujasnite si, čo vlastne od života chcete, či ste pripravené usadiť sa, založiť si rodinu, povedať svojmu vyvolenému áno pred oltárom, alebo naopak byť sama so sebou a svoju slobodu si užívať plným priehrštím. Miestami by ste totiž chceli všetko a nič. Poriadok v srdci vám pomôže mnohé veci pochopiť. Prvé mesiace nového roka sa pripravte na isté komplikácie, obzvlášť ak vás trápia partnerské nezhody už nejakú dobu. Buďte pripravené na definitívne riešenia, keď už k nim príde, neobzerajte sa do minulosti, netrúchlite, nepodliehajte sentimentálnej nálade. Láska vám v tomto roku naozaj praje, aj v prípade, že to najprv tak vyzerať nebude. Najvášnivejšie bude leto, tešiť sa môžete na flirty, komplimenty, erotiku, ale tiež nehu a romantiku. Ak plánujete svadbu práve letné obdobie ja najideálnejšie

Zdravie:Prvá polovica roku 2015 bude komplikovaná aj čo sa vášho zdravia týka. Stres, problémy, zlá nálada, ale tiež prípadný smútok sa odrazia tak na vašej imunite, ako aj vzhľade. Zničené vlasy dáte do poriadku jedine pravidelnými zábalmi, s problémovou pleťou zájdite radšej rovno na kožné. Najviac energie môžete nazbierať s príchodom teplejších dní. Najmä leto bude na vaše znovuzrodenie dokonalé. Snažte sa hýbať na čerstvom vzduchu, nemusíte sa týrať, ale občas si doprajte prechádzku, aj turistiku. Vďaka novým myšlienkam aj zážitkom v lete pookrejete, ak ste chceli zhodiť pár kíl, teraz bude ten najlepší čas.

Peniaze: .Vašu kariéru si zoberie na starosť v roku 2015 planéta Jupiter. Tá prichádza ruka v ruke so Šťastenou, takže sa môžete tešiť na výraznejšie zmeny. Najmä nezamestnany si nájdu stabilné miesto a konečne sa budú cítiť sebaistejšie. Na pracovisku sa vyhýbajte klamstvám, snažte sa nezamotať do intríg, vyhnite sa aj pletkám s kolegom. Do vašich financií sa bude motať Neptún, ktorý zhatí niektoré vaše plány. Situácia sa opäť napraví v júni a júli. Niektoré z vás čaká aj menšia výhra. K väčším peniazom sa môžete dostať v auguste a v septembri. Nebojte sa vyžiadať si vyšší plat, na druhej strane nezvyšujte svoj životný štandard. Nemajte privysoké nároky a už vôbec si na ne neberte úvery. Koncom roka si nepožičiavajte peniaze ani od svojich blízkych. Dostali by ste sa do zbytočných komplikácií.

 

TOPlist